- Transport krajowy, transport międzynarodowy, Bus Express – TSL Olbryś - https://tsl-olbrys.pl -

Praca

Spedytor międzynarodowy

Opis stanowiska:

  • Organizowanie obsługi logistycznej naszych klientów i realizacja zleceń transportowych
  • Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych
  • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją
  • Odpowiedzialność za wyniki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Spedytora
  • Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego – warunek konieczny
  • Znajomość rynku Klientów i Przewoźników
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • Kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Sprawna obsługa narzędzi teleinformatycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę + premię
  • Pracę w prężnie działającym młodym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w kierowaniu pojazdami do 3,5 t na trasach międzynarodowych,
  • aktualnych uprawnień,
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • ważnego zaświadczenia o niekaralności,
  • uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR – będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • praca na nowoczesnych pojazdach,
  • szkolenie wprowadzające,
  • wyjazdy 2 tygodniowe,
  • główne kierunki: Niemcy, Francja, Benelux, Włochy.